Powered By Eat From Farms
1 Pound | Approx 1 Pound @ $3.99/Pound = $3.99 + $0.00 Assembly |
Rhubarb is known for its impressive red color and tart flavor! Used most often in sweet dishes like pies, crisps, and jams; it is especially delicious when paired with other fruits like strawberries.